سوالات متداول

مسکن الماس شهر اندیشه، با بیشترین فایلینگ در غرب تهران و تیمی حرفه ای و مجرب از مشاوران، شمارا در پیدا کردن خانه رویایی تان همراهی میکند تا کلید خانه رویایی تان را بدست آورید.

خرید آپارتمان در اندیشه انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی است که قصد سکونت در مناطق رو به رشد تهران و شهریار را دارند ولی به دلیل گران بودن ملک و آپارتمان در تهران از توان مالی کافی برای خرید ملک مورد نظر خود در این شهر‌ها برخوردار نیستند و قرار گرفتن موارد ذکر شده در کنار آینده‌ی بسیار درخشان این شهر باعث شده است تا افراد بسیاری با دید سرمایه‌گذاری برای خرید ملک در این شهر خارق‌آلعادّه اقدام نمایند.

الف) نزدیکی به تهران و کرج

شهر اندیشه را با نام دیگر آن اندیشه کرج هم می شناسند و یکی از دلایل این موضوع نزدیکی به کرج و تهران می باشد ، شهر اندیشه با داشتن موقعیت های جغرافیایی عالی توانسته نظر بسیاری از سرمایه گذاران مسکن را به خود جلب کند که این موضوع دلیل رشد شهرک اندیشه شده است .

ب)راه های دسترسی به مترو ازاندیشه

فاصله کم اندیشه تا مترو تهران آزادی فقط 20دقیقه فاصله است که برای رفتن به آزادی از سر فاز سه تاکسیرانی می توانید به راحتی به آزادی بروید،همچنین از شهر اندیشه تا مترو کرج فقط 15 دقیقه راه است که راه های دسترسی راحت از اندیشه یکی از مزیت های این شهر فرهنگ و هنر می باشد.

پ)آب و هوای شهر اندیشه

اگر آشنا به شهرستان شهریار هستید می توان گفت شهر اندیشه به دلیل نزدیک بودن به کرج و شهریار از یک آب و هوای معتدل و خنکی برخوردار است.

ت)زندگی آرام و بدون ترافیک در اندیشه شهریار

اگر ساکن کلان شهر هایی مانند تهران بودید حتما از ترافیک های سنگین و اتوبان ها خسته شده اید و مسیر رفت آمد برای شما سخت شده است ، شهر اندیشه شهریار به دلیل نزدیک بودن همه فاز ها به هم و خیابان کشی و بلوار های منظم در این شهر از ترافیک های تهران به دور می شوید

ٍث) ارزان بودن قیمت خانه در اندیشه نسبت به تهران و کرج

قیمت خانه در اندیشه به دلیل ارزانتر بودن یکی از الویت ها و مزیت های این شهر محسوب می شود در اندیشه به دلیل داشتن آپارتمان هایی با متراژ کم و نقلی ویا ویلایی دراندیشه می توان از ارزانترین با گرانترین خانه را در شهرک اندیشه پیدا کرد .پس اگر شما خریداران مسکن به دنبال خرید ملک در اندیشه با کمترین قیمت هستید می توانید با حداقل نقدینگی خود صاحب خانه در اندیشه شوید.

قدمت فاز‌های آپارتمانی شهر اندیشه کم‌تر از 30 سال می‌باشد و هم اکنون نیز فاز‌های آپارتمانی جدید‌تری در این شهر در حال احداث هستند و همچنان امکان پیشرفت، گسترش و ارتقاء این شهر زیبا و نو ظهور وجود دارد و این ویژگی موجب شده است تا خرید آپارتمان در اندیشه از جذّابیت کافی بای مشتریان و خریداران ملک برخوردار باشد. همچنین، ممکن است اطّلاع داشته باشید که شهر تهران از نظر آپارتمان سازی به حدّ اشباع خود رسیده است و امکان دسترسی به زمین‌های باکیفیّت و کافی برای شروع پروژه‌های جدید‌تر در این شهر نیست ولی این مشکل در رابطه با شهر جدید اندیشه وجود ندارد و این شهر از آینده‌ی بسیاری درخشانی در زمینه‌ی املاک و مستقلّات برخوردار است و حتّی کسانی که قصد سکونت در این شهر زیبا را ندارند، به فرایند خرید ملک در اندیشه از دید یک سرمایه‌گذاری باکیفیّت و مطمئن نگاه می‌کنند و می‌توان مطمئن بود که در سال‌های آینده قیمت ملک در فاز‌های مختلف این شهر افزایش قابل توجّهی را تجربه خواهد کرد و سود سرشاری را عاید کسانی خواهد نمود که سریع‌تر از دیگران برای خرید آپارتمان در اندیشه اقدام کرده‌اند.

خرید آپارتمان در اندیشه ایده‌ی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی مسکن محسوب می‌شود

شما میتوانید ملک های موجود در شهر اندیشه را باپرداخت مبلغی به عنوان پرداخت نقدی خریداری کرده و الباقی مبلغ را به صورت وام و رهن پرداخت کنید.

مسکن الماس شهر در خدمت شما عزیزان است تا با ارائه بهترین ملک های موجود در منطقه متناسب با بودجه شما، شمارا در راه خرید خانه دارای سند تک برگ و معتبر و صاحب خانه شدن همراهی کند.

یک نماینده املاک و مستغلات شوید

ما فقط با بهترین شرکت ها در سراسر جهان همکاری می کنیم.