فهرست مطالب

جستجوی ملک

مسکن الماس شهر | خرید آپارتمان در شهر اندیشه

فروش ویژه اپارتمان در متراژ های مختلف از 35 الی 200 متر فول امکانات

اندیشه کرج کجاست؟

شاید شما هم اسم شهرک اندیشه را شنیده باشید و اما ندانید این منطقه به طور دقیق در کجای تهران واقع شده است. در توضیح بیشتر باید گفت اندیشه شهری در شهرستان شهریار از توابع استان تهران می باشد. در محل قرار گیری روی نقشه این شهر در ۲۰ کیلومتری تهران و ۷ کیلومتری کرج واقع شده است. این شهرک بزرگ دارای ۶ فاز است که به نام های فاز یک، دو، سه، چهار، پنج و شش شناخته شده و تمامی فازهای جدید آن براساس قوانین تازه شهرسازی طراحی و ساخته شده‌اند.

مشکلات شهر اندیشه

برخی از افراد نسبت به نبود شرکت اتوبوس رانی عمومی در داخل شهرک های جدید و تازه ساز ابراز ناراحتی کرده اند که البته با گذر زمان این ایراد رفع شدنی است. شهر اندیشه به دلیل بزرگ بودن و داشتن امکانات رفاهی متنوع و البته زیر ساخت های مهندسی خود همچنان از خدمات حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی ها بی نصیب نمانده و موضوع رفت و آمد در سطح شهر چندان نگران کننده نیست.

فاصله شهر اندیشه تا تهران

محل قرار گیری و موقعیت جغرافیای شهرک اندیشه به گونه ای است که تنها به اندازه 30 دقیقه زمان می برد تا شما به پایتخت برسید. از این رو بسیاری از هم وطنان تهرانی این شهر را جهت سکونت خود انتخاب کرده و با خیال آسود جهت انجام کارها به تهران سفر می کنند. این درحالی است که برخی از مناطقِ تهران به علت ترافیک های سنگین در سطح شهر 2 الی 3 ساعت باید در راه بود تا به محل کار خود رسید. خوشبختانه اندیشه از ترافیکی روان و کم برخوردار بوده و همین امر سبب صرفه جویی در وقت ساکنان شده است.

آب و هوای شهرک اندیشه

از لحاظ جغرافیایی و آب و هوایی این منطقه در روی نقشه در محدوده اقلیم گرم و خشک قرار دارد و به دلیل مجاورت آن با کوهپایه های جنوبی البرز از جریان بادهای تمیز بهره مند می باشد. این جریان هوایی معروف به بادهای شهریار علاوه بر آن که منجر به تمیز شدن جو هوای این منطقه می شود به دلیل عبور از روی کشتزارهای البرز و قزوین لطافت و خنکی دلپذیری را در سطح شهرک به وجود می آورد. از این رو گفته می شود تا حدودی آب و هوای آن ییلاقی است. البته در موارد محدودی که سکون هوا پیش می آید نفوذ گرد و غبار معادن ماسه (واقع در شرق اندیشه) و حتی بعضا بوی آزاردهنده کارخانه آسفالت سازی وضعیت ناهنجاری پدید می آورد.

مزایا و معایب شهر اندیشه

از مهمترین مزایای این شهرک مهندسی ساز می توان به فاصله نزدیک اندیشه تا میدان آزادی تهران اشاره کرد که در حدود ۳۰ کیلومتر می باشد. اما با امتداد یافتن مناطق مسکونی و صنعتی تهران به سمت غرب (تا وردآورد) عملا فاصله تهران و اندیشه به نصف رقم فوق تقلیل یافته است. و اما سایر مزایای آن عبارتند از:

  • برخورداری از آب و هوای سالم به دور از جریان آلودگی ناشی از ترافیک شهری استان تهران
  • داشتن امکانات متنوع رفاهی اعم از آموزشی، مراکز درمانی، فرهنگی و هنری
  • برخورداری از پاساژهای مختلف و مراکز خرید متنوع در سطح شهرک
  • حضور پر رنگ تاکسی های عمومی جهت حمل و نقل آسان شهروندان در سطح شهر
  • داشتن پارک ها و بوستان های مختلف
  • تازه ساز بودن خانه ها و آپارتمان های لوکس و شیک
  • زیبای سازی فضاهایی همچون خیابان ها و خانه ها با داشتن نقشه و طراحی مهندسی شهرک
  • قیمت های مناسب آپارتمان و خانه های ویلایی متناسب با بودجه تمامی اقشار جامعه

و اما از معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: داشتن فاصله 30 دقیقه تا مرکز تهران که البته آن را نیز نمی توان به عنوان ایرادی عمده برای آن در نظر گرفت.

امنیت شهر اندیشه

با حضور پر رنگ مراکز امنیتی در این شهر از جمله کلانتری های متعدد در تمامی فاز ها و نیز رسیدگی های نیروی محترم انتظاهی در سطح شهرک به صورت گشت های شبانه سبب شده تا این شهرک نسبت به سایر شهرک های اطراف تهران از امنیت مناسبی برخوردار باشد.

قیمت آپارتمان در شهرک اندیشه

شما با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید اقدام به خرید آپارتمان در اندیشه کنید. از آنجاییکه این شهرک تازه ساز دست به ساخت و سازهای زیادی در زمینه آپارتمان های مدرن و جدید زده است؛ در حال حاضر به عنوان بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری و خرید آپارتمان محسوب می شود. از دیگر ویژگی خرید آپارتمان در این منطقه امکان استفاده از وام و رهن در کمترین زمان جهت خرید می باشد.

قیمت خانه در اندیشه فاز یک

هنوز هم بسیاری از افراد هستند که به دنبال خرید خانه و ویلا در نزدیکی شهر تهران می گردند. دیده شده بسیاری از هم وطنان تهرانی جهت فرار از آلودگی شدید ناشی از آب و هوای پایتخت به این منطقه آمده اند و به خرید خانه و ویلا در اندیشه فاز یک دست زده اند.

قیمت آپارتمان در شهرک مریم اندیشه

از نظر قدمت ساخت باید گفت فاز یک نسبت به تمامی فازهای این شهرک قدیمی‌تر است و تا حدودی بافت سنتی دارد. مهم‌ترین نکته در مورد این فاز، قرار نگرفتن در محدوده شهر جدید اندیشه است و باید دقت داشته باشید که فاز یک بخشی از ناحیه یک شهرداری شهریار محسوب می شود. در توضیح شهرک مریم که با مساحتی در حدود ۹۱ هکتار در جنوب غرب فاز یک اندیشه واقع شده است گفته می شود این شهرک به عنوان یک شهرک نمونه در سطح استان تهران معرفی شده که به دلیل موقعیت جغرافیای و فاصله ۱۸ کیلومتری تا تهران و به دلیل شهرسازی و امکانات کامل و از همه مهمتر به دلیل پیشرفت و رو به رشد بودن منطقه و میانگین افزایش ۵۳ درصدی قیمت در هر سال این شهرک را به مرکز سرمایه گذاری در زمینه مسکن تبدیل کرده که زیر نظر فاز 1 اندیشه هم می باشد. از این رو چنانچه قصد خرید آپارتمان های نوساز و لوکس و البته با قیمتی مناسب در نزدیک تهران را دارید ما به شما پیشنهاد می دهیم به فایل های آپارتمان های واقع در این منطقه سربزنید.

جمع بندی

چنانچه قصد خرید یا سرمایه گذاری در منطقه ای نزدیک تهران را دارید! یا اگر به دنبال خرید خانه و آپارتمان در نزدیک پایتخت می گردید؛ از پیشنهادات خرید و فروش آپارتمان در شهرک اندیشه غافل نشوید. با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان بهترین و مناسب ترین گزینه ها را متناسب با بودجه خریدتان به شما نشان دهیم.