خط مشی شعب املاک الماس شهر:

هدف نخست ما در شعب املاک بزرگ الماس شهر پیاده سازی روشهای نوین معاملات املاک با الگوگیری از متدهای بروز کشورهای موفق در این حوزه است ، در قدم بعدی ایجاد فضای امن سرمایه گذاری برای افراد غیر متخصص در این حوزه می باشد.

برآنیم تا با کسب کامل رضایت مشتری و پیاده سازی اهداف انحصاری بنای یک هلدینگ قدرتمند برای ارائه خدمات خاص ملکی را فراهم آوریم و معتقدیم بر کلیه اصول حرفه ای و اخلاقی به لطف و یاری ایزد منان به این مهم نیز دست خواهیم یافت.

اهداف مجموعه:

با توجه به اینکه حرفه مشاورین املاک از دیر باز در کشورمان سابقه دارد ، با عنایت به رشد جمعیت و گسترش شهرها ، نیاز به ایجاد ساختاری مدرن و امروزی در این راستا به چشم می خورد که متاسفانه غالبا امروزه ارائه چنین خدمات حرفه ای در این حرفه کمتر مشاهده می گردد.

لذا اهداف اصلی این مجموعه بر اساس اصول زیر طراحی و تعیین گردیده است:

– ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی به مشتریان گرامی
– ارائه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان و انعقاد قراردادهای اصولی و قانونی جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی که ارائه چنین خدمات نوینی در این حرفه کمتر دیده میشود.
– ایجاد بستر های مناسب (سایت ، شبکه های اجتماعی و ابزار های ارتباطی) برای دسترسی بهتر و راحتر مشتریان به فایل های موجود در املاک.
– بهره گیری از سایت ها و منابع معتبر کشوری برای تسریع و تسهیل در امور فروش و اجاره ملک.
– انجام معاملات شفاف در راستای منافع طرفین معامله.

منشور اخلاقی:

ما مشاورین شعب املاک بزرگ الماس شهر در تمام سطوح سازمانی و به عنوان یک خانواده بزرگ در کمال:
– وقت شناسی
 – مسئولیت پذیری
– پیگیری امور محوله تا حصول نتیجه
– با خوشرویی و حسن خلق
– رعایت ضوابط و مقررات
– راهنمایی و مشاوره
 – امانت داری و راز داری
– انصاف ، عدالت و صداقت
– آراستگی
– صبر و متانت
– استقبال و مشایعت
برای خدمت به مراجعین محترم و رعایت حقوق آنان هم پیمان می شویم و بر این باور هستیم که باید همواره با همت و اراده ، خدمات صادقانه خود را به مراجعین محترم تقدیم نماییم ، تلاشمان براین است که فضای دفتر مشاوره املاک ، آرام و با صفا و آکنده از مهر و شادی باشد.
می کوشیم از این نظر ، با خشنودی خلق ، موجبات خشنودی خالقی مهربان را فراهم آوریم.

.:. چرا مسکن الماس شهر .:.

سه شعبه فعال در تهران ، اندیشه