فاز یک اندیشه | کدام فاز اندیشه برای زندگی بهتر است؟

9 شهریور 1401
0 دیدگاه
فاز یک اندیشه 5

خرید آپارتمان این روزها به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است به صورتی که سعی می‌کنند سرمایه گذاری مناسبی را برای خرید خانه‌ انجام دهند. در واقع خرید خانه این روزها جزو مهم‌ترین تصمیماتی است که هر فرد در زندگی‌ خود می‌گیرد. به دلیل افزایش قیمت خرید مسکن در کلان شهرها و به خصوص کلان شهر تهران بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا برای انجام سرمایه گذاری‌های بلند مدت یا حتی سکونت خود به سراغ حاشیه شهرها بروند مانند شهرک اندیشه. یکی از گزینه‌هایی که در این زمینه وجود دارد خرید خانه و آپارتمان در شهرک اندیشه است. شهرک اندیشه شش فاز دارد که معروفترین آن فاز یک است.

خرید در اندیشه با توجه به موقعیت جغرافیایی آن و نزدیکی به پایتخت گزینه اول بسیاری از افراد است و دسترسی راحتی به تهران دارد. شهرک اندیشه به لحاظ وضعیت جغرافیایی یکی از شهرهای شهرستان شهریار در تهران به حساب می‌آید که به دنبال رشد جمعیت در تهران و تامین مسکن برای این جمعیت رشد یافته به وجود آمده است. اغلب فازهای مسکونی شهرک اندیشه به سبک مدرن ساخته شده است و بازار خرید زمین در شهرک اندیشه  و خرید در اندیشه بسیار پر رونق است و از ماکانات بسیار خوبی برخوردار هستند.

خانه‌های موجود در شهرک اندیشه هم حالت ویلایی دارند و هم به صورت آپارتمان ساخته شده و برای فروش در اختیار مشاوران املاک قرار می‌گیرند که از امکانات شهری متوسط و در برخی مناطق مناسب و در حال پیشرفتی برخوردار است. در این مقاله به بررسی شهرک اندیشه و معرفی فازهای آن و وضعیت خرید و فروش خانه در آنها می‌پردازیم. البته فاز یک اندیشه بیشتر حالت آپارتمانی دارد و خانه های ویلایی کمتر در آن یافت می شود.

فاز یک اندیشه

زندگی در شهرک اندیشه

شهر اندیشه به دلیل این که در معرض بادهای شهریار قرار دارد در بیشتر وقت سال آب و هوای پاک و خنکی دارد و از آنجا که اصول شهرسازی در این شهر به طور کامل اجرایی می‌شود، با توجه به استاندارد بودن کوچه‌ها و خیابان‌ها، آرامش نسبی در این منطقه وجود دارد و از امکانات مناسبی بهره مند است.

به همین دلیل نیز افرادی که تمایل به خرید خانه در یک محیط آرام و بی سر و صدا دارند و از شلوغی شهرها خسته شده اند، خرید در اندیشه برای آنها گزینه مناسبی است.

در شهرک اندیشه فاز یک که جنوبی‌ترین قسمت شهرک اندیشه است شهرسازی سنتی صورت گرفته است و دارای سه خیابان اصلی به موازات هم به نام‌های طالقانی، مدرس و دنیا مالی است البته خیابان درختی نیز در موازات این خیابان ها قرار دارد.

اندیشه فاز یک

البته این سه خیابان در اندیشه فاز یک خیابان‌های طولی هستند و در این فاز خیابان‌های عرضی زیادی نیز وجود دارد که به دو قسمت غربی وشرقی تقسیم شده است و از نظر خرید خانه در شهرک اندیشه فاز یک، بخش‌های غربی مشتری بیشتر و به دنبال آن قیمت بالاتری نیز دارند و می شود گفت که اکثر امکانات و مراکز تجاری و درمانی و بانک ها و … در خیابان دنیا مالی که خیابان اصلی فاز یک می باشد قرار گرفته اند.

خرید در اندیشه فاز یک به دلیل آنکه این فاز از فضای سبز مناسبی برخوردار نیست و همچنین کمبود مراکز مجهز درمانی و سیستم شهرسازی سنتی نیاز به هزینه کمتری در مقایسه با دیگر فازهای شهرک اندیشه دارد و از قیمت نسبتا پایینی برخوردار است زیرا که تنوع متراژی در فاز یک بسیار متنوع است و شما میتوانید از آپارتمان هایی با متراژ 35 متر تا 150 متر را برای زندگی و سرمایه گذاری انتخاب کنید.

فاز یک اندیشه دارای ساختمان هایی اکثرا آپارتمانی که به لحاظ جمعیت شلوغ ترین و پر از مراکز خرید می باشد .این منطقه جز محله‌های محبوب  برای خرید خانه و اجاره ‌نشینی شناخته می‌شود وتراکم متعادل جمعیت، امکانات رفاهی، مراکز تفریحی و فرهنگی، خیابان دنیا مالی مهترین قسمت این بخش نموده است.همچنین شهرک مریم و شهرک المهدی جز همین فاز می باشد.

اکثر قسمتهای فاز یک اندیشه ساخته شده که تا حد زیادی منجر به افزایش امنیت منطقه شده؛ خانه ویلایی تعداد کمی موجود دارد. و از همه مهمتر خانه با متراژ پایین مثل 40 متر به راحتی پیدا می شود از نظر قیمت نسبت به فاز سوم قیمت کمتری دارد.

اندیشه فاز یک

زندگی در اینجا نسبت به اکثر شهرهای اطراف تهران نسبتاً ارزان تر است.اکثر هزینه های آنها (غذا ، بیمه درمانی ، سرگرمی) مانند سایر شهرها می باشد.البته میوه و سبزیجات تا حد کمی از شهر تهران ارزان تر است. علاوه بر این ، ساکنین اندیشه به راحتی می توانند به دلیل قیمت ​​خانه که متوسط ​​آن به طور قابل توجهی کمتر از شهر تهران است ، آپارتمان اجاره یا صاحب خانه شوند. به عنوان مثال ، متوسط ​​قیمت یک آپارتمان با متراژ 50 یا 60 متر در اینجا حدود 950 میلیون تومان است.

فاز یک اندیشه قدیمی ترین فاز این شهر میباشد و سابقه بیشتری نسبت به فاز هایه دیگر دارد . اندیشه دسترسی راحت و نزدیکی به تهران حدود ۲۰ کیلومتر دارد و فاصله اش تا کرج کمتر از تهران میباشد. فاز ۱ اندیشه بیشتر بافت مسکونی سنتی خودش را حفظ کرده است در مسیر جاده تهران در فاز ۱ سه شهرک دارد با نام شهرک های مریم ، رفاه و المهدی میباشد که مشاوران نوین فایل هایه خوبی برای خرید آپارتمان در فاز ۱ اندیشه را خدمتتان معرفی خواهند کرد .

فاز یک مغازه هایه زیادی دارد بنابراین تردد بیشتری هم وجود دارد ، برای راه اندازی کسب و کار و ایجاد شغل مغازه های بسیار خوبی با موقعیت های عالی در فاز ۱ اندیشه وجود دارد ، مشاورین مسکن نوین مشاور املاک در فاز ۱ اندیشه سعی میکنن بهترین گزینه ها را با توجه به انتخاب محیط مورد علاقه تان برای زندگی و بودجه ای که دارید سریع تر شما را صاحب خانه بکند . مسکن نوین با تجربه بالا مشاورین و تسلط کامل اش بر شهر اندیشه مرجع خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه میباشد و شما را در رسیدن به ملک مورد نظرتان و بهترین انتخاب ها را پیش رویه شما عزیزان خواهد گذاشت .

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید خانه و سرمایه گذاری پرسود هستید، اندیشه یکی از بهترین مناطق برای زندگی می باشد . منطقه ای با آرامش زیاد و امکانات مناسب و دسترسی لازم به تهران و کرج، وجود سرویس تاکسی و اتوبوس برای رفت و آمد به تهران و کرج در کوتاه ترین زمان ممکن این منطقه را بسیار مناسب جهت زندگی کارمندان تهرانی کرده است که امروزه شاهد مهاجرت زیادی از کارمندان از کلان شهر ها به اندیشه هستیم.

ارسال دیدگاه